Festival traminca | KULT PLAVE KAMENICE – TRAMINAC 2020. Slavna alzaška vinarija Trimbach dolazi na prvi hrvatski vinski festival nakon pandemije
17689
post-template-default,single,single-post,postid-17689,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

KULT PLAVE KAMENICE – TRAMINAC 2020. Slavna alzaška vinarija Trimbach dolazi na prvi hrvatski vinski festival nakon pandemije

KULT PLAVE KAMENICE – TRAMINAC 2020. Slavna alzaška vinarija Trimbach dolazi na prvi hrvatski vinski festival nakon pandemije

Trimbach je jedna od najuglednijih i najstarijih alzaških vinarija. Osnovana 1626. godine, i danas je u obiteljskom vlasništvu. Uz Hugel, Weinbach i Zindt Humbrecht, Trimbach je najvažnija alzaška vinarija 20. stoljeća, poznata po rizlinzima i tramincima. Masterclass na ovogodišnjem Festivalu Traminca u Iloku na kojemu će Julien Trimbach osobno predstaviti tramince svoje obiteljske vinarije uključujući fenomenalne Cuvée Des Seigneurs de Ribeaupierre 2000, Vendanges Tardives 2015. i Selection de Grains Nobles 2001, jedan je od vinskih događaja ove neobične godine u Hrvatskoj.

Festival Traminca, čije će se drugo izdanje 26. i 27. lipnja održati na prelijepom imanju Principovac i u povijesnim podrumima vinarije Iločki podrumi, prva je velika vinska manifestacija koja se održava u Hrvatskoj nakon pandemije korona virusa. “Već u drugom izdanju uspjeli smo etablirati ovaj festival kao jedan od najzanimljivijih svjetskih festivala posvećenih samo jednoj sorti,” kažu organizatori, vlasnik osječke Vinoteke Vinko Ručević i autor bloga Vinske priče Željko Garmaz.

Osim Juliena Trimbacha, na Festivalu Traminca masterclass će održati i Master Sommelier Eric Zwiebel iz Summer Lodge Country House hotela u Dorsetu, alzaški vinar Michel Ginglinger koji će među ostalim predstaviti i svoj Traminac Grand cru Pfersigberg iz 2017. koji je na Decanterovim nagradama dobio 98 bodova, najvišu ocjenu koju je na tom natjecanju dobio suhi traminac. Jedna radionica posvećena je oranž tramincima Otmara Šturma, Dominika Jagunića i Tomislava Bolfana, dok će na dijelu festivala otvorenom za javnost posjetitelji moći kušati suhe i slatke tramince čak 50 vinarija iz Alzasa, Hrvatske, Slovenije i Srbije. Informacije o rezervacijama i cijenama ulaznica možete pronaći u programu koji slijedi:

 

FESTIVAL TRAMINCA 2020.
26. i 27. LIPNJA 2020, ILOK

Gala večera traminaca sa chefom Nihadom Mameledžijom
26.6.2020, Principovac

20:00-23:00

Autorska večera sarajevskog chefa Nihada Mameledžije posvećena tramincima, sa sedam slijedova i pairingom s vinima Otmara Šturma, Dominika Jagunića, Ivana Enjingija, Iločkih podruma te vinarija Papak Trs.

Cijena 390 kuna po osobi

Rezervacije na festival.traminca@gmail.com ili +385981747108)

Vinske radionice
27.6.2020, Stari podrum Iločkih podruma

10:00 – Čudesni jantarni traminci

Otmar Šturm, Metlika, Slovenija
Dominik Jagunić, Plešivica, Hrvatska
Tomislav Bolfan, Zagorje, Hrvatska
10:45 – 10 traminaca iz Alzasa

Eric Zwiebel MS Eric Zwiebel je glavni sommelier u Summer Lodge Country House hotelu u Dorsetu

DOPFF AU MOULIN – GC Brand 2017
MARC TEMPE – GC Mambourg 2017
MARTIN SCHAETZEL KIRRENBOURG – GC Schlossberg 2017
FRANCOIS SCHWACH – GC Osterberg 2012
PAUL GINGLINGER – GC Pfersigberg 2017
HENRI SCHOENHEITZ – Linsenberg 2015
DOMAINE GRESSER – GC Moenchberg 2016
DOMAINE MURE – Clos St Landelin 2015
ROLLY GASSMAN – Keppelweg
LORENTZ – GC Altenberg 2012
12:30 – Pogled u prošlost – Vertikala Ptujske kleti

Bruno Gaberšek, Ljubljana, Slovenija

Traminec 1970
Traminec 1973
Traminec 1990
Iznenađenje
13:00 – Traminac je moj zavjet i moram ga čuvati k’o oči u glavi

Ante Miličević, Kutjevo, Hrvatska

Traminac izborna berba prosušenih bobica 2013
14:00 – Svaki traminac zaslužuje svoju čokoladu

Iločki Podrumi i čokolaterija Aguara

Iločki podrumi Traminac izborna berba bobica – 2016 u kombinaciji s mliječnom čokoladom s kozjim sirom i liofiliziranom narančom;
Iločki podrumi Traminac izborna berba prosušenih bobica – 2011 u kombinaciji s bijelom čokoladom s karamelom, liofiliziranom jabukom, limunom, dinjom i cimetom;
Iločki podrumi Traminac kasna berba – 2017 u kombinaciji s bijelom čokoladom s liofiliziranom narančom s korom, dinjom, breskvom, cimetom i đumbirom.
14:30 – Fruška gora kao savršeni terroir za tramince

Đorđe Bikicki, Fruška gora, Srbija

Sfera 2019 – PREMIJERA
Traminac 2017
Uncensored 2017
Makana 2015 kasna berba
15:00 – Julien Trimbach (Ribeauvillé, Alsace, Francuska)

Gewürztraminer 2017
Gewürztraminer Reserve 2016
Gewürztraminer Cuvée Des Seigneurs de Ribeaupierre 2013
Gewürztraminer Cuvée Des Seigneurs de Ribeaupierre 2000
Gewürztraminer Vendanges Tardives 2015
Gewürztraminer Selection de Grains Nobles 2001.
16:45 – Poslastice iz arhiva Iločkih podruma

Iločki podrumi, Ilok, Hrvatska

Traminac 2007
Traminac 1999
Traminac 1982
Iznenađenje
Cijena dnevne ulaznice: 350 kuna

Rezervacije na festival.traminca@gmail.com ili +385 98 1747 108

Izložba vina
17:00 – 21:00, Principovac

Otvorena izložba traminaca na kojoj nastupa više od 50 vinarija: Bolfan, Jagunić, Katić, Iločki podrumi, Majer, Buhač, Papak, Trs, Čobanković, OPG Barbarić, Dragun, Burnaz, Apostol, Josić, Hažić, Tomac, Erdutski vinogradi, Knezović, Kolar, Kutjevo d.d., Šafran, Kalazić, Šoškić, Lovrec, Srijemska kapljica, Iločka polja, Dražen Zečić, Bikicki, Fruškogorski vinogradi, Virtus, Svijetli dvori, Bodren, Deurić, Krešić, Misna vina, Škrlec, Mihalj, Dvanajščak-Kozol, Trdenić, Ćasić, Vista Hill, Aleksandrović i drugi

Cijena ulaznice 50 kuna, na ulazu na Principovcu

22:00 – After Party, Principovac